Üretim hattınız için teknolojik çözüm

Makine öğrenmesi ve görüntü işleme gücünü gücünüze katın.

Truesight Nedİr?

TrueSight içerisinde eğitim, nesne tespit, analiz ve görüntüleme modüllerinin bulunduğu bir sistem çözümüdür.

TrueSight, Eğitim Modülü makine öğrenmesi tekniklerini kullanarak üreticiler tarafından çizilen 3 Boyutlu nesne modellerinden nesnelerin öğrenilmesini sağlar.

Görüntü İşleme Modülü, kameradan elde edilen görüntü üzerinde nesneyi belirler. Nesne ile 3 Boyutlu modeli örtüştürür.

Görüntüleme Modülü, ile 3 Boyutlu model ve nesne örtüştürülerek gösterilir.

Analiz Modülü, 3 Boyutlu modelde bulunan özelliklerin üründe olup olmadığını kontrol eder. 3 Boyutlu modeldeki parçalar ürün üzerinde bulunmuyorsa veya ürün hatalı üretilmişse hatalar işaretlenerek arayüz vasıtasıyla kullanıcıya gösterilir ve görüntü kayıt altına alınır.

TrueSight'ın yetenekleri:

 • 3 Boyutlu model kullanılarak eğitim
 • Kamera kullanılarak nesne tespiti
 • Ürün ve 3 Boyutlu modelin nesne ile örtüştürülerek gösterilmesi
 • 3 Boyutlu modellerdeki parçalar ile ürün karşılaştırılması ve analizi
 • Analiz bilgilerinin ve hatalı parçaların arayüz üzerinde gösterilmesi

KULLANIM ALANLARI

Kalite Kontrol

Süreç İyileştirme

Üretim

Montaj

Truesight Sİze neler sunar?

Daha Hızlı Analiz

 • AG desteği ile gerçek kıyaslama
 • Hızlı kontrol geribildirimi
 • Mekana bağlı kalmadan çalışma

Yüksek Verimlilik

 • Kısa zamanda çoklu kontrol imkanı
 • Otomatize kalite kontrolü
 • Hızlı ürün kontrolü

Maliyet Azaltma

 • Yapay zeka ile ürün kontrolü
 • Detaylı hata kaydı
 • Az zamanda fazla iş

ÇÖZÜMLER

Firmanızın ihtiyaçlarına göre TrueSight'ın çözümlerinden faydalanabilirsiniz. Hazırlanmış üç farklı çözüm ile ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz.

TrueSight Mobile

TrueSight Mobile, kullanıcının yüklemiş olduğu 3 Boyutlu modelin nesne ile örtüştürülerek gösterilmesini sağlar. Android tablet veya artırılmış gerçeklik gözlüğü üzerinde çalışan bir yazılımdır. Kullanıcı oluşturacağı kütüphaneden istediği modeli seçerek nesne ile örtüştürülmesini sağlayabilir. Nesne ile örtüştürülen görüntü üzerinde nesneyi 3 Boyutlu model ile kıyaslayabilir. Sağlanan grafik imkanlarla anlık görüntü üzerinde notlar alabilir, işaretlemeler yapabilir, hazırladığı görüntüyü daha sonra kullanılmak üzere kayıt edebilir, ileti olarak gönderebilir.

Detaylı bilgi için Demo

Truesight Station

TrueSight Station; insansız otomatik kontrol sistemi oluşturulmak için tasarlanmıştır. Kişiden bağımsız nesnelerin kontrolünü sağlayan bir sistemdir. Sistem yapay zeka ile kontrolü yapılacak nesneleri 3 Boyutlu modellerden öğrenme yeteneğine sahiptir. Kameradan gelen görüntü üzerinde yapılan tespitler varsa hatalar kayıt altına alır. İsteyen kullanıcılar yapay zeka modüllerini de temin ederek sistemi daha geniş kullanım imkanına sahip olabilirler. İsteyen kullanıcılar için eğitim süreçleri tamamlanarak ürün teslim edilir. Sistem tek bir kamera ile çalışabileceği gibi çoklu kamera desteği de mevcuttur. İsteğe bağlı olarak kontrol edilen nesnelerin 3 Boyutlu modelle örtüştürülmüş kayıtlarının tutulması da sağlanabilir.

Detaylı bilgi için Demo

Truesight Orbit

Truesight Orbit hareketli bir çalışma ortamı sunar. Dizüstü bilgisayarlar gibi gezici cihazlar üzerinde çalışan bir üründür. Kullanıcı detaylı çalışmak istediği model üzerinde kamerayı hareket ettirerek kontrollerin dinamik olarak yapılmasını sağlar. Sistem kontrol edilecek unsurların nesne üzerinde olup olmadığını kontrol eder. Nesne ile 3 Boyutlu modeli kıyaslayabilir, sağlanan grafik imkanlarla anlık görüntü üzerinde notlar alabilir, işaretlemeler yapabilir, hazırladığı görüntüyü daha sonra kullanılmak üzere kayıt edebilir, ileti olarak gönderebilir.

Detaylı bilgi için Demo

İLETİŞİM

Yükleniyor
E-postanız gönderildi. İletişime Geçtiğiniz için teşekkürler!